Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności.
strzałka do góry

CENTRUM PROFESJONALNEJ FIZJOTERAPII,
OSTEOPATII I TRENINGU BLUEBALL

powstało w oparciu o zespól młodych profesjonalistów.

Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie fizjoterapii, rehabilitacji i treningu, dzięki temu możemy zaproponować Państwu szeroki zakres usług skierowanych indywidualnie do każdego z Was.Stosujemy najnowsze i najlepiej sprawdzone metody leczenia,  efektywnego treningu, ponadto stale pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności, aby każdy z naszych pacjentów i klientów mógł skorzystać z osiągnięć medycyny, biomechaniki i diagnostyki sportowej na najwyższym poziomie.Naszą ofertę kierujemy do wszystkich.

Do pacjentów, którzy cierpią z powodu przewlekłych schorzeń i dolegliwości,jak zespół bólowy kręgosłupa czy zwyrodnienia stawów.

czytaj dalej

strzałka do góry

Krzysztof Olech - fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego specjalizujący się w diagnostyce funkcjonalnej

Krzysztof
Olech

Założyciel oraz główny motor napędowy BlueBall. Z wykształcenia fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego o bardzo szerokim spektrum specjalizacji udokumentowanych prestiżowymi kursami i wieloletnią praktyką fizjoterapeutyczną.

Sebastian Kurbiel - fizjoterapeuta, osteopata i praktyk terapii manualnej

Sebastian
Kurbiel

Z pasjii i wykształcenia certyfikowany osteopata i praktyk terapii manualnych. Wiedzę zdobytą w prestiżowej Sutherland College of Osteopathic Medicine w Brukselii, przekłada na pomoc pacjentom w najcięższych przypadkach i dolegliwościach.

Patrycja Biegańska - fizjoterapeutka, specjalistka w rehabilitacji ortopedycznej i stomatologicznej

Patrycja
Biegańska

Szeroko uzdolniona fizjoterapeutka, poza kwalifikacjiami w rehabilitacji ortopedycznej jak również stomatologicznej, swoje zainteresowanie ukierunkowała także na swerę treningu oraz przygotowania motorycznego, ku zadowoleniu wielu klientów.

Tomasz Krzęciesa - fizjoterapeuta, specjalista od leczenia dolegliwości kręgosłupa oraz stawów barkowych i kolanowych

Tomasz
Krzęciesa

Fizjoterapeuta i certyfikowanym terapeuta metody FDM. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Od lat praktukuje w zawodowych klubach sportowych, aktualnie w K.S. „Polonia” Bytom.

Karolina Dorawska - fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego

Karolina
Dorawska

Z wykształcenia fizjoterapeuta, przez głęboką pasję do sportu, skupia swoją aktywność na współpracy ze sportowcami jako trener przygotowania motorycznego oraz trener personalny. Po godzinach prowadzi zajęcia w klubie tenisowym GKS Katowice.

Magdalena Łytek - rehabilitacja i fizjoterapia dzieci, leczenie skolioz i profilaktyka wad postawy

Magdalena
Łytek

Magister fizjoterapii specjalizująca się w terapiach i leczeniu noworodków oraz dzieci. Głównie zainteresowanie zawodowe kieruje na diagnozowanie zaburzeń neurorozwojeowych oraz w leczenie wad postawy i skoliozy. Prowadzi również terapię NDT-Bobath.

Magda Mikołajczak- rehabilitacja i fizjoterapia w Katowicach, terapia manualna i osteopatia

Magda
Mikołajczak

Tytuł magistra fizjoterapii zdobyła na Poznańskim AWF. Doświadczenie i wiedza jaka stoi za jej praktyką to leczenie zaburzeń w obrębie kręgosłupa oraz wszelkie problemy ortopedyczne. Swoją wiedzą o przyczynach i przebiegu leczenia zawsze dzieli się z pacjentem.

Rafał Piętak - trener personalny oraz fizjoterapeuta, gabinet przyjęć w Katowicach i Siemianowicach

Rafał
Piętak

Posiadając dyplom magistra fizjoterapii oraz szereg specjalistycznych szkoleń podejmuje się leczenia dolegliwości bólowych jak również rehabilitacji po zabiegowej. Wynika to z bogatego doświadczenia w terapii manualnej jak również prowadzenia treningów personalnych.

Lekarze specjaliści - ortopeda, traumatolog, reumatolog, chirurg szczękowy i inni polecani lekarze

Polecani
lekarze

Szukasz odpowiedniego specjalisty? Zapoznaj się z naszymi rekomendacjami. Ścisła współpraca to gwarant skutecznego leczenia Polecamy tych specjalistów!

Dołącz do BlueBall Team!

Dołącz do
BlueBall

Czujesz, że posiadasz odpowiednio wysokie kwalifikacje aby dołączyć do naszego team'u? Prześlij nam swoje CV wraz z listem przewodnim. Czekamy na Ciebie!

strzałka do góry

GODZINY OTWARCIA:

PONIEDZIAŁEK

8:00 - 20:00

WTOREK

8:00 - 20:00

ŚRODA

11:00 - 20:00

CZWARTEK

8:00 - 20:00

PIĄTEK

8:00 - 18:00

SOBOTA

nieczynne

Po wcześniejszym umówieniu, przyjmujemy pacjentów poza godzinami otwarcia.

kontakt z nami:

Zadzwoń i zarejestruj się!
+48 7 96 96 96 71

Email BlueBall

Masz pytania? Napisz!
info@blueball.pl

Zaplanuj dojazd do nas:
Gabinet Siemianowice
Gabinet Katowice

NASZ ADRES:

BlueBall - Centrum Rehabilitacji,
Osteopatii i Treningu

ul. Św. Barbary 22
41-100 Siemianowice Śląskie

ul. J. Słowackiego 13
40-094 Katowice

zapisz się do newslettera

strzałka do góry

Zaufali nam:

Szkolenia i współpraca z Real PolskaSzkolenia i współpraca z MakroWspółpraca z LuxMedWspółpraca z Signal IdunaWspółpraca z PASMwspółpraca z placówkami Enel-Med

 

BlueBall - Centrum rehabilitacji, Osteopatii i Treningu w Siemianowicach Śląskich i Katowicach.